סטרייט פרנדלי ישראל

הורות לטרנס: סיפורים מהקליניקה חלק א'

Episode Summary

הרצליה על פניה נשמעת כמו עיר שאין מה לחשוש בה ביציאה מהארון, אבל בפועל כל יציאה מהארון מביאה איתה מורכבויות וקשיים. לקליניקה של שרית בן שימול בהרצליה מגיעים לא רק להטב"קים/ות, אלא גם אחים ואחיות שלהםן, בני ובנות זוג, הורים, אמא לבד, או אבא לבד ועוד ועוד אנשים בחיים שלהםן. נדבר על משפחות ודמויות והחוויה שלהן עם קרוב להטב"קי. נשמע על פרידה של נערה מהאחות שעכשיו הוא אח טרנסג'נדר שרוצה לבלות עם אחיה ולא איתה, על האמא שבאה מעכו לשאול מה קונים לילד בתהליך התאמה מגדרית בגיל 15 ועוד המון סיפורים שבכל אחת מהדמויות נמצא מעט את עצמנו. שרית עלתה לארץ מטהרן בגיל 12 וגדלה בסביבה לא הכי סובלנית לטרנסים. עכשיו שרית היא אמא לבן שעבר תהליך התאמה מגדרית והמסע שעברה היה לה השראה להקמת ארגון ברית הלביאות שעוזר במורכבויות שהורות ללהטב"קים יכולה להביא. פרק חשוב מאין כמוהו ששם אתכם בנעליים של האנשים שחייהם נקשרו ביוצאים מהארון.

Episode Notes

הרצליה על פניה נשמעת כמו עיר שאין מה לחשוש בה ביציאה מהארון, אבל בפועל כל יציאה מהארון מביאה איתה מורכבויות וקשיים. לקליניקה של שרית בן שימול בהרצליה מגיעים לא רק להטב"קים/ות, אלא גם אחים ואחיות שלהםן, בני ובנות זוג, הורים, אמא לבד, או אבא לבד ועוד ועוד אנשים בחיים שלהםן.

נדבר על משפחות ודמויות והחוויה שלהן עם קרוב להטב"קי. נשמע על פרידה של נערה מהאחות שעכשיו הוא אח טרנסג'נדר שרוצה לבלות עם אחיה ולא איתה, על האמא שבאה מעכו לשאול מה קונים לילד בתהליך התאמה מגדרית בגיל 15 ועוד המון סיפורים שבכל אחת מהדמויות נמצא מעט את עצמנו.

שרית עלתה לארץ מטהרן בגיל 12 וגדלה בסביבה לא הכי סובלנית לטרנסים. עכשיו שרית היא אמא לבן שעבר תהליך התאמה מגדרית והמסע שעברה היה לה השראה להקמת ארגון ברית הלביאות שעוזר במורכבויות שהורות ללהטב"קים יכולה להביא.

פרק חשוב מאין כמוהו ששם אתכם בנעליים של האנשים שחייהם נקשרו ביוצאים מהארון.